Kurumsal

FactorH Automation - Endustriyel Makina imalatı, otomasyon çözümleri

FACTORHOtomasyon Çözümleri

Öğrenmeye olan merakımız ile başladığımız yolculuğumuzda, Bize keyif veren yaptığımız işler değil, Sürekli yeni tecrübeler ve yeni bilgiler oldu.

FACTORH; 2000 yılında küçük bir atölyede kurulmuştur. Plastik ve Prograsif kalıp imalatı üzerine kurgulanan şirket hizmet alanımız, ülkemizdeki Makine ve Otomasyon eksikliğini fark etmemiz sonrasında tüm imkanlarını bu alanda kullanmaya başladı.

FACTORH; gerekli tüm altyapı ve teknolojik birikimin yanında gerekli standart ve sertifikasyonlara ulaşmış; üretim otomasyonu konusunda yapmış olduğu çalışmalar ve bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren firmalarına özel geliştirdiği ürünler ile ülkemizdeki haklı liderliğine ulaşmıştır!

FACTORH; 1200m² kapalı alanda 30 kişilik ekibi ile birlikte şirketlere Ar-Ge desteği, Makine Üretimi ve Otomasyon sistemlerine geçiş noktasında proje ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve yürütmüş olduğu sektörel gelişim programları ile yenilik ve hizmetlerin tamamını kendi bünyesinde geliştirmekte ve sunmaktadır.

Müşterilerimizin ürettikleri ürünlerinde otomasyona uyumluluğunu sağlama noktasında da çözümlerimizin yanında danışmanlık hizmeti vermektende mutluluk duymaktayız.

Saygı ve sevgilerle...

FactorH Automation - Dursun Hakyemez
FactorH Automation - Endustriyel Makina üretimi, otomasyon çözümleri
FACTORH ile...

ÜretimdeYüksek Performans!

Yıllardır farklı sektörlerde firmaların ihtiyaçlarına özel ekonomik ve akılcı çözümler sunarak üretimlerini en az 5 KAT büyütmelerine destek oluyoruz! Sektörlerde elde ettiğimiz deneyimleri daha çok kullanıcıya sunarak, şirketlerin üretimi hızlandırmak için otomasyonun mutlak gereklilik olduğu bilincine ulaştırmak amacıyla yarınlarımızı planlamak en büyük stratejmiz!